Spotkanie Oknoplastu z Elektrownią Skawina śmiało można określic mianem meczu bez przeszłości. Od pierwszej do ostatniej minuty zawodnicy w żółtych strojach dominowali w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła i odnieśli bardzo przekonywujące zwycięstwo. Początek nie zwiastował tragedii, która ma wkrótce nadejśc. Oknoplast dzielnie się bronił, wyprowadzając kontry napędzane przez Enmanova. Wystarczyła jednak chwila nieuwagi, aby goście za sprawą Mariusza Napory wyszli na prowadzenie. Po chwili do pustej bramki trafił Robert Banaszek, a na 3:0 podwyższył Mateusz Sekuła. W tym momencie spotkanie się „skończyło". Rozpędzony wicelider wjeżdżał w obronę Oknoplastu jak w masło, raz po raz stwarzając okazję do podwyższenia prowadzenia. Na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 0:5 dla Elektrowni Skawina. Po przerwie obraz gry nie zmienił się ani o jotę. Ogromna przewaga w kulturze gry była aż nadto widoczna. Bramkarz gospodarzy robił co mógł, ale strzałów było zbyt dużo. Oknoplast stac było tylko na dwa trafienia. Z karnego trafił Sebastian Pamuła, a drugą bramkę dołożył Alan Gerycz. Świetną partię w zespole ze Skawiny rozegrał Robert Banaszek, który do hattricka dołożył jeszcze 5 asyst i mówiąc kolokwialnie został królem „polowania". Elektrownia Skawina pewnie pokonała Oknoplast 13:2, a już za tydzień szlagierowo zapowiadające się starcie z trzecim w tabeli Przybylskim, na które zęby ostrzy sobie cała Biznes ligowa społecznośc.