Wyrównany bój

Po dwóch meczach, w których szybko zdobyte przez jedną z drużyn wysokie prowadzenie zabiło jakąkolwiek rywalizację, ekipy BWI i Dedaxu okazały się być dla siebie jak najbardziej godnymi przeciwnikami. Mecz toczony od pierwszej do ostatniej minuty w bardzo szybkim tempie obfitował w podane w odpowiednich proporcjach walkę, nieźle konstruowane ataki i mogącą budzić respekt napastników grę bramkarzy obydwu ekip. Do przerwy 2:1 dla Dedaxu, choć z gry ciężko było wskazać faworyta całego spotkania. W drugiej części gry zawodnicy obydwu ekip ani na moment nie obniżyli lotów, jednak to zawodnicy BWI byli bardziej konkretni w swoich poczynaniach. O ile 2 zdobyte dość szybko bramki pozwalały wciąż na gonienie wyniku przez Dedax, to gol na 4:2 kompletnie podciął im skrzydła, i 3 punkty powędrowały do przeciwników