Dwa ciosy BWI

Obie drużyny przed tym spotkaniem dzieliły zaledwie trzy punkty, wyżej notowana Mota-Engil była faworytem ale na boisku nie gra tabela. Zawodnicy w białych koszulkach od początku przejęli inicjatywę co zaowocowało bramką na 1:0 po wspaniałej akcji Vicente. Podrażnione BWI tuż przed przerwą doprowadziło do wyrównania. Druga część spotkania obfitowała w wiele złośliwości przez co zobaczyliśmy również sporo żółtych kartek. W tym chaosie lepiej odnaleźli się Niebiescy strzelając dwie bramki w przeciągu kilku minut. Mota-Engil dodatkowo straciła Kapustę, który kontuzjowany opuścił boisko – taki obrót spraw spowodował, że BWI miało ułatwione zadanie i zwycięstwo nad wyżej notowanym rywalem stało się faktem.