Hit dla lidera

Ostatni dzisiejszy pojedynek zapowiadał się najciekawiej ze wszystkich, mierzyły się bowiem pierwsza z trzecią drużyną II ligi B. Żądna rewanżu za ostatnią porażkę Capita nie zamierzała czekać na ruch rywala, zawodnicy w granatowych strojach wzięli sprawy w swoje ręce i dzięki golach Michalca i Bielskiego do przerwy prowadzili 2:0. Po zmianie stron Capita kontynuowała świetną grę z pierwszej części nie pozwalając rywalowi praktycznie na nic, bezsilne Cisco nie dość, że nie mogło dostać się pod bramkę rywala to jeszcze za sprawą Bielskiego po raz kolejny Biali musieli wyjmować piłkę z siatki. Na osłodzenie porażki Cisco w końcowych minutach strzeliło wprawdzie bramkę, ale to Capita cieszyła się z kolejnych trzech punktów.