Gol w końcówce przesądził o zwycięstwie Appdate

W ostatnim meczu VI kolejki III ligi A na przeciw siebie stanęły zespoły KPR i Appdate. Drużyna KPR jak dotąd przegrała wszystkie swoje mecze, zatem Appdate miał spore szanse, żeby zgarnąć cenne trzy punkty i odbić się troszeczkę od dolnych rejonów tabeli. Początek spotkania był jednak dość zaskakujący gdyż po kilku minutach to KPR prowadził różnicą 2:0. Błyskawicznie jednak przyszła odpowiedź ekipy Appdate i do przerwy mieliśmy 2:2. W drugiej połowie przez dłuższy czas nie działo się wiele ciekawego. Minimalną przewagę wypracował sobie zespół grający tego dnia w czarnych koszulkach. Na kilka minut przed końcem gola na 3:2 dla Appdate strzelił Patryk Izydorek, ale tej przewagi nie udało się długo utrzymać i ponownie mieliśmy remis. Losy spotkania rozstrzygnął jednak Michał Czupryna z Appdate, który trafił tego wieczora do siatki po raz drugi i tym samym zapewnił zwycięstwo swojej drużynie.