Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Skanska gromi

Zaległego spotkania pomiędzy KM PSP a Skanską miło wspominać nie będą ci pierwsi. Strażacy mimo dobrego początku szybko zaczęli odstawać od agresywnie grającego rywala. Kawał dobrej roboty wykonywali Piotr Michnik i Konrad Cebula. Swoje w bramce dołożył Bartosz Dybała. Efekt? 6:1 do przerwy i szanse dla strażaków bliskie zeru, aby skończyć spotkanie ze zdobyczą punktową. Z przebiegu gry druga połowa była podobna do pierwszej, czyli więcej groźnych sytuacji stwarzała Skanska. Różnica była taka, że zaczęła szwankować skuteczność. Strażacy nie spuścili jednak głów i dalej dzielnie walczyli o zdobycie jak największej ilości bramek. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 11:5 dla Skanski, ale na pochwały zasługują jedni i drudzy, bo było to naprawdę dobre widowisko.