Festiwal strzelecki

Gra bez zmian nie przeszkodziła gościom dzisiejszego spotkania w strzeleniu jako pierwszym gola. Jednak zaledwie minutę później zespół KFC wyrównał wynik, aby parę minut poźniej wyjść na prowadzenie po pięknym golu Marcina Kowalczyka, który przechodząc prawie ¾ boiska celnie strzelił w bramkę. Na tym jednak nie skończył - parę minut później zwiększył przewagę strzelając kolejnego gola bez asysty. Pomimo tego goście nie poddając się złapali kontakt, po strzale z połowy boiska, którym zdecydowanie zaskoczyli bramkarza przeciwników. Mecz z minuty na minutę nabierał tempa, przez co widzieliśmy mnóstwo strzałów na bramkę, czy zaciętej walki o piłkę. Na uwagę zasługuje również Łukasz Wójcik, który oprócz strzelenia czterech bramek, doskonale interweniował wykopując lecącą piłkę bezpośrednio spod linii bramkowej. Pomimo wyrównanej walki, to zespół KFC dziś wygrał kończąc spotkanie wynikiem 8:6.