Mecz kolejki!

Jak się okazało mecz PKO z drużyną NEC śmiało możemy określić mianem tego, który był najlepszy. Bardzo szybko na prowadzenie wyszło PKO, ale odpowiedź NECu była niemalże natychmiastowa. Później NEC dołożył jeszcze 2 bramki do przerwy i zwłaszcza ta na 2:1 była niezwykle efektowna. Po przerwie Krzysztof Konieczny strzelił bramkę kontaktową. NEC ponownie podwyższył i od tego momentu zaczęły się prawdziwe emocje. Zawodnicy PKO zdecydowanie siedli na swoich rywalach i najpierw zdobyli bramkę kontaktową, następnie wyrównującą, a na około 2 minuty przed końcem, grając w przewadze jednego zawodnika bramkę zwycięską. Ciężko powiedzieć czy drużyna NECu nie zasłużyła na choćby jeden punkcik, ale pewne jest to, że takie mecze chcemy oglądać jak najczęściej.