Mostostal górą w starciu z BAT

XI kolejkę zmagań rozpoczął mecz Mostostalu z BAT. Wydawało się, że BAT pewnie zmierza po awans krocząc od początku sezonu od zwycięstwa do zwycięstwa, ale ostatnio zaczęli grać w kratkę i spadli w ligowej tabeli na trzecią pozycję. Początek tego meczu też był dla nich bardzo nieudany. W wyniku prostych błędów w obronie po kilkunastu minutach było już 3:0 dla Mostostalu. Dopiero wtedy gracze BAT nieco się przebudzili i do przerwy zdołali odrobić 2 bramki. Po zmianie stron piłkarze Mostostalu nie zamierzali wcale ułatwić gonienia wyniku swoim rywalom i strzelili bardzo szybko bramkę na 4:2. Od tego momentu mecz był wyrównany z szansami jednej i drugiej drużyny, ale zdecydowanie brakowało skuteczności. Dopiero na minutę przed końcem zawodnik Mostostalu trafił do siatki i tym samym przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny.