Totalne rozbicie

Spotkanie w którym wyraźnym faworytem była drużyna EDF. Goście do tej pory zdobyli tylko trzy punkty, jednak widać było zdeterminowanie na ich twarzach. Na tym jednak się skończyło. Swój zespół niejednokrotnie próbował ratować bramkarz jednak samemu wybronić meczu się nie da. Pierwsza połowa zdominowana przez gospodarzy. Mimo, że do 11 minuty wynik był remisowy to później EDF zdobył dość szybkie cztery bramki i mógł sobie pozwolić na nutkę nonszalancji. Druga połowa podobnie, trzy szybkie bramki dobijające rywali i wynik 8:1 dla EDF. Goście nie chcieli jednak odpuścić, postanowili wyjść z twarzą z tego meczu, wzięli się w garść i potrafili strzelić jeszcze dwie bramki swoim rywalom. Ostatecznie zobaczyliśmy jedenaście bramek w tym spotkaniu (8:3 dla EDF) a trzy punkty do swojego dorobku dopisać może drużyna gospodarzy tracąc tylko trzy punkty do kolejnego czwartego miejsca.