Żółte kartki: 1806

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Głową do celu

Świetna była przede wszystkim druga część tego spotkania... ale po kolei. Otwierający kwadrans należał do graczy morele.net, którzy udokumentowali swoją inicjatywę dwoma trafieniami. Walczący o byt SolarWinds nie miał jednakże zamiaru kłaść się przed trzecią siłą II ligi A, w 19 minucie doprowadzając do styku. To pociągnęło za sobą doskonały początek po zmianie stron, gdy w krótkim okresie udało się objąć prowadzenie, a w 29 minucie wyjść na 4:2. Punkt zwrotny nastąpił dokładnie po pół godzinie gry, kiedy dla Morele podyktowany został rzut karny. Dał on kontakt, który błyskawicznie zamienił się w remis, gdy Krzysztof Jędras bardzo dobrze głową wykończył atak swojej ekipy prawą flanką. To był najlepszy sygnał dla "Białych", którzy równie szybko powrócili na czoło, następnie nie pozwalając sobie odebrać przewagi, by w końcówce zdążyć ją również podwoić.