Mecze: 10332

Żółte kartki: 4412

Czerwone kartki: 399

W przyjacielskiej atmosferze...

Mocną rywalizację zafundowały nam ekipy Prisjaktu i Galeco. Zgodnie z przewidywaniami przewagę miało Galeco. Jednak Prisjakt dobrze spisywał się w defensywie i dzięki temu długo, ponieważ do 23. minuty meczu Galeco prowadziło tylko jedną bramką. Wtedy to na 2:0 pięknym uderzeniem podwyższył Maciej Pająk. W międzyczasie obie ekipy miały swoje szanse, szczególnie Prisjakt raził nieskutecznością. Minutę później było już 3:0 i losy rywalizacji były właściwie rozstrzygnięte. Później jeszce obie ekipy trafiły po jednym razie i w ten sposób "licznik" zatrzymał się na stanie 1:4. Galeco ma komplet punktów na swoim koncie, Prisjakt notuje dwie wygrane i tyle samo porażek. Trzeba przyznać, że pomimo twardej rywalizacji obie drużyny z szacunkiem podeszły do tego spotkania, dzięki czemu oglądaliśmy żywe, ciekawe dla oka spotkanie.