Żółte kartki: 888

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 4

Zreflektował się za niewykorzystaną ,,jedenastkę’’

Już pierwsza akcja przyniosła gola dla Euroclearu, a szczęśliwcem był Jarek Kowalczyk. ,,Czarni’’ chcieli pójść za ciosem, ale w kolejnych sytuacjach nie byli już tak skuteczni. Mimo kilku szans jednych i drugich, więcej goli w pierwszej połowie nie oglądaliśmy. Sporo działo się po przerwie, w której nie brakowało bramek, ale także i kartek. W dwudziestej czwartej minucie do remisu doprowadził Łukasz Dulemba, który pod nieobecność kapitana Mateusza Gomularza wziął na swoje barki ciężar strzelania goli. To właśnie gracz z dziewiątką na plecach wyprowadził iCara II na prowadzenie. Mógł to zrobić chwilę wcześniej Krystian Stach, ale nie potrafił pokonać golkipera Euroclearu z rzutu karnego! ,,Taksówkarze’’ po trafieniu na 2:1 poszli za ciosem, a Krystian Stach zreflektował się za niewykorzystaną ,,jedenastkę”. Euroclear próbował odwrócić losy meczu, ale czasu starczyło tylko zmniejszenie rozmiaru porażki.