Mecze: 1323

Żółte kartki: 498

Czerwone kartki: 35

Rozregulowane gdowskie celowniki

O sporym pechu może mówić Chomik Gdów, który stworzył sobie wczoraj mnóstwo okazji, ale piłka długo nie chciała wpaść do bramki. Zamiast tego lądowała na słupku, czy bocznej siatce! Takiego problemu nie miał Infosys Consulting, który za sprawą trafienia Pawła Bulowskiego objął prowadzenie, a chwilę później Artur Burkiet powiększył przewagę ,,Białych''. Chomik Gdów swóją strzelecką niemoc przełamał dopiero w drugiej połowie - gol Radka Machaja. Oponent nie sobie jednak z tego nie robił i z 2:1 stosunkowo szybko zrobiło się 4:1. Duża w tym zasługa Artura Burkieta, który rozegrywał bardzo dobre spotkanie. W końcówce rozmiary porażki zmniejszył Karol Kowalski. Szkoda, że w pierwszej połowie ,,Czerwoni'' mieli tak rozregulowane celowniki. Wynik tej konfrontacji mógłbyć zgoła odmienny.