Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 1806

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Niespodzianka

Dobrze na zeszłotygodniową porażkę zareagował Prisjakt, który pewnie ograł debiutujących w II Lidze kurierów Fedexu.  Gracze w białych trykotach skutecznie bronili dostępu do swojej bramki i bardzo dobrze czuli się w kontratakach. Jeden z nich w 9. minucie wykorzystał Grzegorz Pancerz. Jak się później okazał był to początek ofensywnych popisów wspomnianego napastnika Prisjaktu, który w całym spotkaniu do dwóch goli dołożył cztery asysty. Dzielnie w ofensywie wspierał go Marcin Gajewski. Drugi ze wspomnainych zawodników zaliczył dwa gole i dwie asysty. Losy rywalizacji rozstrzygnęły się już w pierwszej odsłonie, wygranej przez Prisjakt 6:0. W drugiej połowie Fedex zmniejszył straty i cała rywalizacja zakończyła się wynikiem 7:3 dla Prisjaktu.