Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21
Sędziowie: Łukasz Bartosik
MVP: Piotr Skrzypek
Mecze: 1006
Żółte kartki: 178
Czerwone kartki: 50
Średnia ocena:
Złapali kontakt
W świetnej dyspozycji na początku tej kampanii znajduje się Piotrek Skrzypek. Gracz KPFIG ma już na swoim koncie siedem goli, a wczoraj dorzucił kolejne trzy! Zapowiada się walka o „Złotego Buta” – w jego przypadku drugiego z rzędu. Dublet Piotrka szybko ustawił to spotkanie, a jeszcze przed przerwą trzeci cios zadał Patryk Idzik. Za wygraną nie dawali Konrad Nowak i Damian Kasprzyk, ale na gola kontaktowego w samej końcówce odpowiedział Piotrek Skrzypek, kompletując hat-tricka (4:2).