Jako czwarte dzisiejszego wieczoru na boisku Biznes Ligi zagrały Kolporter II i Pegasystems. Zdecydowaną przewagę punktową mieli pomarańczowi i to oni wychodzili w roli faworyta. O pierwszej połowie można właściwie tylko powiedzieć, że się odbyła o czym świadczył stan 0:0. Wyrównana gra obu ekip nie pozwoliła na przechylenie szali na którąś ze stron. Znacznie lepiej wyglądała druga odsłona w której to Gospodarze obieli rolę faworyta… ale nie tak od razu. W 22 minucie pierwszą bramkę zdobył Paweł Nogalski, któremu piłka „siadła na nogę” dlatego oglądaliśmy ładny strzał z dystansu. Gol wyrównujący po dosłownie chwili na swoje konto zapisał Tomasz Syguła uderzając po długim słupku. Zawodnicy nie zdążyli się dobrze ustawić jak oglądaliśmy kolejne trafienie. Tym razem na listę strzelców dopisał się najaktywniejszy wśród pomarańczowych Janusz Dziaduła. W ślad za nim poszedł Michał Fiet podwyższając rezultat, który ostatecznie ustalił Dziaduła na 4:1. W konsekwencji Kolporter II zgarnia łatwo i przyjemnie wywalczone trzy punkty do ligowego dorobku.