Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Mecze: 7695

Żółte kartki: 2585

Czerwone kartki: 311

Bezlitosna Coca-Cola

Szósty zespół ligi Jabra&ggmedia.pl mierzył się z czwartą Coca-Colą. Gospodarze, którzy na ten mecz stawili się w sześcioosobowym składzie stanęli przed bardzo trudnym zadaniem. Jak można było się spodziewać Coca-Cola szybko zaczęła dominować na boisku, zamykając osłabionych rywali we własnym polu karnym. Jednakże pierwszą bramkę  zobaczyliśmy dopiero w 9 minucie, a do końca pierwszej części gry goście prowadzili już 3:0. W 25 minucie Jarosław Walczak podwyższył wynik spotkania na 4:0, a chwilę później dołożył kolejne dwa trafienia dobijając przeciwników. W końcówce worek bramek się otworzył, a coraz bardziej zmęczeni gracze Jaabra&ggmedia.pl nie byli w stanie odpierać ataków rywali.  W efekcie czego do końcowego rezultatu goście dołożyli kolejne 6 bramek, tracąc zaledwie jedną. Coca-Cola z łatwością wygrała to spotkanie 12:1 nie pozostawiając żadnych złudzeń rywalom.