Żółte kartki: 1384

Czerwone kartki: 109

Średnia ocena: 3.4

Zabójcza końcówka

W pierwszym meczu kolejki 3 Ligi grupy E drużyna QVC podejmowała lidera rozgrywek ekipę ZasadaAuto.pl. Mecz dużo lepiej rozpoczęli gospodarze którzy już na początku meczu objęli prowadzenie. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Yagiz Aksu który zachował zimną krew i posłał piłkę obok wychodzącego bramkarza QVC. Od tego momentu gra stała się strasznie chaotyczna z walką w środku pola i niewielką ilością strzałów. W pierwszej połowie nie oglądaliśmy już więcej bramek ale wynik 1-0 nie satysfakcjonował żadnej z drużyn. Druga część meczu to sporadyczne ataki obu ekip i mało celnych strzałów. Końcówka przyniosła nam więcej emocji już praktycznie całe spotkanie. Dwie minuty przed końcem spotkania Wojciech Piech zdołał pokonać golkipera gospodarzy i mieliśmy remis. Gdy już wszyscy myśleli że mecz zakończy się podziałem punktów w ostatniej akcji meczu pięknym strzałem popisał się Jakub Flak posyłając piłkę „za kołnierz” bramkarza ekipy QVC. Zaskoczeni zawodnicy gospodarzy musieli uznać wyższość lidera który jako jedna drużyna w tej lidze nie przegrał jeszcze meczu.