Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 500

Żółte kartki: 305

Czerwone kartki: 41

Znowu to zrobił!

Fenomenalny początek sezonu w wykonaniu SpyroSoft. „Fioletowi” wygrywają ważny mecz z Pratt&Whitney, choć po dziesięciu minutach przegrywali 0:1. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego futbolówkę do siatki głową skierował bowiem Bartosz Niedziułka. Wyżej notowana drużyna na cios ten zareagowała w najlepszy możliwy sposób i po wykończeniach Konrada Dudka i Grzegorza Machnio udała się na przerwę ze skromną zaliczką. Gdy po zmianie stron stan boju wyrównał Jarosław Sala wydawało się, że oba teamy podzielą się punktami. Wtedy jednak kolejny raz o tym, że w piłkę grać potrafi przypomniał Piotr Feret. Tydzień temu jego gol zdecydował o triumfie nad ALLboards, teraz zaś zapewnił pełną pulę przeciwko Pratt&Whitney!