W trzeciej parze iCar podejmował vSoft. Przed kilkoma tygodniami były to mecze na szczycie. Tym razem lider spotkał się z ekipą z zaledwie piątego miejsca w tabeli. Pozycja taksówkarzy była nieco myląca, bowiem tracili oni do gospodarzy tylko trzy oczka. Dlatego oglądaliśmy dużo walki oraz emocji do ostatnich sekund. Żadna z drużyn nie potrafiła objąć roli dominującej, a charakter gry był podobny. Wszystko zaczęło się w siódmej minucie od trafienia Adama Łuszcza z VSoftu. Jednak po upływie czasu iCar wyrównał po szybkiej i składnej akcji dzięki bramce Łukasza Dulemby.
W drugiej odsłonie tempo rozgrywania piłki wyraźnie się zwiększyło. Pojawiło się również więcej precyzyjnych strzałów. W 24 i 27 minucie oglądaliśmy powiększenie wyniku po jednym oczku. Najpierw Pawłowi Hełmeckiemu  udało się na pełnej prędkości dobić strzał kolegi, później Paweł Kiermasz sprytnie wykorzystał rzut wolny. Po chwili Marek Klimaczak dał jednobramkowe prowadzenie dla żółtych, jednak po niedługim czasie Łukasz Dulemba wyrównał. Ekipy szły „łeb w łeb”. Zbliżał się koniec spotkania, a Vsoft znów był bliższy zwycięstwa ponieważ na listę strzelców dopisał się Radomir Sołowij uderzając piłkę z główki między obrońcami. Bohaterem meczu stał się jednak Dulemba, który w ostatniej akcji ustalił wynik na 4:4 co w konsekwencji dało podział punktów i emocje do końca.