W ostatnim spotkaniu nie tylko tej kolejki ale i całej ligi Bajer Miki podejmował Van Gansenwinkel. Od początku lepiej radzili sobie ‘niebiescy’, którzy raz za razem nękali dobrze broniącego tego dnia Maćka Kozioła. Do końca pierwszej połowy VG prowadził po bramce z dystansu Łukasza Sobierajskiego. W drugiej połowie, mecz nabrał rumieńców. Wiele sytuacji mieli zawodnicy ‘zielonych’ jednak podobnie jak bramkarz Bajer Miki dobrze bronił Bartek Jurek. Do zwycięstwa poprowadził duet Sobocki-Smykla, którzy umiejętnie wykorzystali nadarzające się okazję strzeleckie. Po  stojącym na wysokim poziomie spotkaniu derbowym, VG potwierdza lepszą dyspozycję w obecnym sezonie i wygrywa 6:2. Zajmując tym samym drugie miejsce w lidze. Gratulujemy!