Mecze: 3755

Żółte kartki: 899

Czerwone kartki: 73

Spadł im kamień z serca

Armatis na początku miał swoje okazje bramkowe, ale to Fluvius objął prowadzenie, a szczęśliwie do siatki rywala trafił Dawid Flak. Jeszcze przed przerwą „Biało-czerwoni” potroili swoją przewagę. Znowu dał o sobie znać Arek Wałaszek, który z rywalem na plecach przyjął sobie futbolówkę i huknął nie do obrony. Kilkadziesiąt sekund później wynik do przerwy ustalił Michał Szczepka. Po zmianie stron lider klasyfikacji strzelców I Ligi A ustrzelił dublet i kiedy Fluvius prowadził 4:0, nic nie zapowiadało problemów. Po golu Damiena Zygara na 5:1 strzelił Sebastian Kozak, ale w końcówce na boisku było sporo nerwowości i „Pomarańczowi” popsuli rywalowi nieco krwi. Skuteczności i czasu starczyło jedynie na dwa trafienia Marcina Maruta. Fluvius dowiózł tę wygraną i po końcowym gwizdku sędziego spadł im ogromny kamień z serca.