W inauguracyjnym spotkaniu I Ligi B, na obiekcie Com-Com Zone spotkały się zespoły: APLA oraz Napad.pl. Zdecydowanym faworytem tego meczu była APLA, która jest spadkowiczem z Kraxsport Extraklasy, podczas gdy Napad jest beniaminkiem w tej klasie rozgrywkowej. Jak się okazało, przypuszczenia były błędne. Dzięki zespołowej i konsekwentnej grze, zawodnicy Napadu odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w bieżących rozgrywkach. Już na początku spotkania piłkarze w niebieskich strojach wyklarowali sobie przewagę, nie tylko wizualną, ale i punktową. Wynik do przerwy (2:5)  mówi sam za siebie i pokazuje kto przeważał w pierszej części spotkania. Po przerwie zawodnicy APLI wyglądali na odmienionych. Zaczęli grać cierpliwiej i dokładniej, a przede wszystkim coraz częściej wykorzystwyali atut strzałów z dystansu. Dzięki tym zabiegom, zawodnicy w pasiastych strojach praktycznie odrobili straty i przy stanie 5:6 mieli na widelcu piłkarzy Napadu. Jednak niebiescy wybili z głowy przeciwników jakiekolwiek marzenia o punktach i szybko ustrzelili 3 bramki. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, co pozytywnie rokuje na wyniki obu zespołów w przyszłych kolejkach. Warto zwrócić uwagę na grę Mariusza Nawrota z Napadu, który walnie przyczynił się do zwycięstwa, mając po dzisiejszym meczu na koncie 5 asyst  i 2  ustrzelone bramki.