Żółte kartki: 3597

Czerwone kartki: 249

Średnia ocena: 4.3333333333333

Walczyli do końca

Na boisku obserwowaliśmy dwie zbliżone poziomem drużyny, choć minimalną przewagę optyczną zdawało sobie się wypracować BWI i to własnie wspomniany zespół otworzył wynik w piątej minucie, a jak się poźniej okazało w piętnastej zespół IBM miał do nadrobienia już trzybramkową stratę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1. Dwie kolejne bramki dla lepiej grającego w drugiej połowie zespołu BWI wydawały się przesądzać o wyniku meczu, jednak wtedy do głosu doszedł zespół IBM SWG, strzelając dwie bramki w końcówce spotkania, dzięki czemu drużyna IBM ponownie mogła zacząć myśleć o punktach w tym spotkaniu. Mecz jednak zakończył się wynikiem 5:3, co jest zasłużonym zwycięstwem BWI, jednak trzeba przyznać, że w niektórych momentach spotkania inicjatywę miała drużyna IBM SWG.