Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Dobrze, że mecze trwają dwie połowy

Czwartą kolejkę III ligi B zainaugurował mecz drużyn znajdujących się w środku tabeli. Od początku jednak bardzo topornie szła gra im zarówno w obronie, jak i przede wszystkim w ataku. Szybki gol BWI w 3. minucie nie zmienił tego stanu i kolejne minuty były bardzo monotonne. Sytuacji bramkowych już więcej w pierwszej połowie meczu nie zobaczyliśmy. Drugie dwadzieścia minut znów rozpoczęły się od mocnego ciosu. Gol dla BWI i podwyższenie prowadzenia dodały zdecydowanie więcej pewności zawodnikom - poruszali się zdecydowanie szybciej i co najważniejsze wreszcie stwarzali częściej zagrożenie pod bramką rywali. Natomiast Euroclear tego dnia nie może zaliczyć do udanych, wysoka i zasłużona przegrana 0:4. Najlepszym zawodnikiem uznany został Mateusz Wyroba, strzelec dwóch bramek.