Żółte kartki: 3597

Czerwone kartki: 249

Średnia ocena: 4.3333333333333

Sprawiedliwy remis

W pierwszej połowie nie zabrakło walki, zadziorności po obydwóch stronach. Zawodnicy ciężko pracowali i oddawali dużo strzałów, które mogły niejednokrotnie wpaść do bramki. Lecz ostatecznie w pierwszej odsłonie oglądaliśmy jedno trafienie, którego adresatem był Hubert Pietrzyk. Po akcji indywidualnej oddał celny strzał z boku boiska. Dzięki niemu Porsche prowadziło do przerwy. Hedge nie czekało długo z odpowiedzią w drugiej połowie. Już w pierwszej minucie strzał z pola karnego a później zza zmienił wynika na 2:1. Autorami tych trafień byli David Crean i Paul Loughnane. Później przez dłuższy czas oba zespoły nie mogły skonstruować nic groźnego. Porsche pokusiło się o ostatni mocniejszy wysiłek w końcówce i po trafieniu Tomasza Wadowskiego mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.