Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 1800

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Zwrot akcji

Milowy krok w kierunku utrzymania wykonało BWI. Gracze w czarnych strojach pewnie pokonali wyżej notowane Vicenti i utrzymują sześć punktów przewagi nad strefą spadkową. Co ciekawe w pierwszej odsłonie goli nie oglądaliśmy, a w pierwszej minucie po zmianie stron Maxime Grude dał prowadzenie Vicenti. Taki obrót spraw świetnie jednak podziałał na BWI, które szybko wzięło się za odrabianie strat. W 25. minucie było już 2:1. Pablo Otero wpakował piłkę do własnej bramki, a nastepnie Maciej Chabko strzałem z dystansu dał prowadzenie BWI. Taki obrót spraw spowodował, ze Vicenti mocniej się otworzył, co z kolei dało więcej pola do popisu w kontratakach BWI. W kolejnych minutach gracze w czarnych koszulkach jeszcze trzy razy wpisali się na listę strzelców. Dwa gole po strzałach z dystansu Dawida Banaszczyka przedzieliło trafienie z najbliższej odległości Michała Doległo.