Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 10394

Żółte kartki: 4423

Czerwone kartki: 399

BMW przyśpieszyło po przerwie

Czwarty planowo mecz dnia przyniósł zdecydowanie najwięcej emocji spośród wszystkich. BMW prowadziło 1:0, gdy prosty błąd zawodników w białych koszulkach wykorzystał Bartłomiej Gazda. Primost grał jednak dobrze w pierwszej odsłonie, był groźny w kolejnych minutach i co więcej potrafił swoje okazje zamienić na gole. Najpierw Michał Koźlak trafił z dystansu, a następnie wykorzystał rzut karny i Primost zszedł na przerwę prowadząc 2:1. Tuż po przerwie BMW wyrównało i złapało wiatr w żagle. Z kolei Primost nie był już tak skuteczny. oddając pole wyżej notowanemu rywalowi. Kolejne trzy gole były potwierdzeniem wygranej zawodników w czarnych koszulkach. Primost pomimo dobrej pierwszej połowy musiał uznać wyższość BMW M-Cars.