Imponujący powrót Sygnity

Dużo lepiej w spotkanie weszła ekipa BWI i to właśnie zawodnicy tej drużyny stworzyli sobie w pierwszej odsłonie dużo lepsze sytuacje pod bramką rywala, z których dwie udało im się w tej części gry wykorzystać. W grze Sygnity ponownie za dużo było przypadku i liczenia na błędy rywala, toteż ich ofensywne zapędy były z reguły pewnie kasowane przez obrońców BWI. Na początku drugiej połowy z najbliższej odległości trafił jednak Jureczko i jak się okazało był to punkt zwrotny jeśli chodzi o losy całego spotkania. Najpierw Sygnity udało się wyrównać, by na trzy minuty przed końcem za sprawą Jureczki wyjść na prowadzenie, którego już w tym spotkaniu nie stracili. Ostateczny wynik - 3:2 dla Sygnity.