Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 260

Czerwone kartki: 34

Średnia ocena: 4.25

Limbud znów zwycięski

Od początku spotkania drużyna Limbud przejęła inicjatywę regularnie niepokojąc bramkarza Lundbecku.Ataki Lundbecku opierały się na kontrach,ale i one zazwyczaj skazane były na niepowodzenie przy tak dobrej i agresywnej w obronie postawie obrońców Limbudu. Na przerwę drużyny schodziły przy dwubramkowym prowadzeniu drużyny Limbudu.Dokładnie takim samym wynikiem jak pierwsza połowa zakończyła się druga połowa, wskutek czego całe spotkanie zakończyło się wynikiem 0:4.Obraz gry w drugiej połowie również nie odbiegał znacząco od tego co widzieliśmy w pierwszej połowie.Najlepszym graczem spotkania został natomiast Marcin Malec z Limbudu,który do dwóch bramek jakie strzelił w tym spotkaniu dorzucił również asystę.