Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Zabrakło szczęścia

Zajmujący szóstą lokatę Palettenwerk podejmował ósmy Fedex. Już w pierwszej minucie tego meczu gospodarze otwarli wynik. Przez dłuższy czas wynik nie ulegał zmianie, pomimo iż obie strony miały swoje szanse. Dopiero w 11 minucie to Palettenwerk trafił po raz drugi i takim wynikiem zakończyła się pierwsza część gry. Po trzecim golu strzelonym zaraz po pierwszym gwizdkiem sędziego, Fedex przebudził się i zdobył bramkę na 3:1. Spotkanie zrobiło nam się bardzo wyrównane, a zespół gości z minuty na minutę rozkręcał się. W efekcie czego w 29 minucie pokonali bramkarza przeciwka ponownie, a kilkadziesiąt sekund później doprowadzili do wyrównania. Końcówka meczu przynosiła nam bardzo wysoki poziom emocji. Gdy to gospodarze trafili do siatki, Fedex szybko wyrównywał, lecz w jednej z ostatnich akcji meczu Palettenwerk zdobył gola, na którego goście nie zdołali już odpowiedzieć i gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa 6:5 i zgarnięcia cennych 3 punktów.