Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Końcowe rozstrzygnięcie

W tym meczu oglądaliśmy pojedynek sąsiadów z dolnej części tabeli. Lepiej w to spotkanie weszli gracze gości, którzy już w drugiej minucie otwarli wynik. Obie ekipy grały bardzo chaotycznie, skupiając swoją grę głównie na środku boiska. Netent w 15 minucie zdołał doprowadzić do remisu i takim wynikiem zakończyła się pierwsza część gry. Drugą odsłonę podobnie jak w poprzedniej, FedEx szybko zyskał przewagę w postaci bramki. Na odpowiedź ze strony gospodarzy nie czekaliśmy zbyt długo i ponownie na tablicy wyników zapanował remis. Ostania część spotkania zapowiadała się bardziej interesująco. Obie drużyny walczyły dzielnie, chcą zgarnąć całą pulę na swoją stronę. Jednakże w jednej z ostatnich akcji tego spotkania to goście zdobyli decydującego gola na 3:2, tym samym odskakując przeciwnikom w tabeli jeszcze bardziej.