W ostatnim meczu rozgrywanym w ramach VI kolejki naprzeciw siebie stanęły zespoły Amway oraz Tauron Dystrybucja. Początek meczu był wyrównany. Jedni jak i drudzy próbowali strzałów na bramkę rywali, jednak żaden z nich nie potrafił wpaść bramki do siatki. W 6 minucie meczu na indywidualną akcję zdecydował się Karol Kęska. Po minięciu dwóch obrońców oddał mocny strzał na bramkę drużyny gospodarzy i tym razem piłka trafiła do bramki. Zawodnik ten był najaktywniejszą postacią w swojej drużynie. Raz po raz starał się zagrozić bramce swoich rywali. Zawodnicy Amway również mieli swoje okazję, ale zawodziła ich skuteczność. Początek drugiej połowy nie był porywający, gra toczyła się głównie w środkowej części boiska, a okazji podbramkowych było bardzo mało. W 28 minucie po błędzie obrońcy piłkę przejął Karol Kęska i w sytuacji oko w oko z bramkarzem nie dał mu najmniejszych szans zdobywając swoją drugą bramkę. W końcówce meczu trzecią bramkę dla drużyny Tauron Dystrybucja zdobył Paweł Sadko i przypieczętował zwycięstwo białych 3:0. Po słabym początku sezonu widać, że drużyna białych złapała wiatr w żagle i odniosła już trzecie zwycięstwo z rzędu.