Pierwsze punkty muszą jeszcze poczekać

Zawodnicy Innergo jeszcze nie zdobyli w tej rundzie ani jednego punktu i zajmują ostatnie miejsce w tabeli. W tym meczu również był nieco zaspani i sprawiedliwie przegrali rywalizację z Sii. Pierwszy gol padł już w trzydziestej sekundzie. Potem nadszedł jednak okres mniej intensywnej postawy obu zespołów, trwała wymiana piłek głównie w środku boiska. Pod polem karnym działo się niewiele. W 16. minucie, po błędzie golkipera, remisowego gola zdobyli gracze Innergo. Jednak zaledwie dwie minuty później było już 1:2, a pierwsza połowa zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem zespołu Sii. Druga połowa przyniosła nam tylko dwie bramki, jednak nie mogliśmy tego dnia narzekać na brak sytuacji. Piłkarze Innergo kontaktowego gola zdobyli po naprawdę ładnej akcji kombinacyjnej, lecz zwycięstwo Sii przypieczętowało na siedem minut przed końcem meczu ładnym strzałem z wolnego.