Poniedziałkowy wieczór z Biznes Ligą zaczęliśmy od meczu REN-BET vs Lanster. Faworytem spotkania byli Goście, ponieważ zespół Gospodarzy zajmuje ostatnie miejsce w tabeli III ligi B. Zawodnicy Lidera jednak nie lekceważyli przeciwnika, bowiem do końca pierwszej połowy utrzymywał się wynik 1:1 po golach Tomasza Sudoła z Lanster i Mieczysława Kowala z REN-BET. Dopiero w drugiej połowie dominację nad spotkaniem zaczęli zdobywać „Biali". Trzy kolejne bramki należały do Tomasza Sudoła przez co Goście mogli pozwolić sobie na swobodniejszą grę. Kolejne trafienia wpadły na konto Tomasza Bielacha (x3) i Kamila Stawiarskiego. Dobrą skutecznością popisał się również Tomasz Sudoł dokładając jeszcze jedno oczko. Dla ekipy REN-BET drugie trafienie zanotował Mieczysław Kowal. Lanster pokonuje Gospodarzy z lekkością i spokojem utrzymując pewną pozycję lidera.