Pierwsze punkty Hako

Starcie dwóch ostatnich zespołów w tabeli. W pierwszych minutach meczu lepsze wrażenie sprawiali zawodnicy FedExu, znajdowali się częściej pod bramką rywala co pozwoliło im wyjść na prowadzenie już w 6. minucie spotkania. Jednak nie cieszyli się Oni długo z prowadzenie bo 2 minuty później po golu Jakuba Kolby, Hako zdołało doprowadzić do remisu i gra się wyrównała. FedEx ponownie objął prowadzenie w końcówce pierwszej połowy, ale rzutem na taśmę Adam Balon znakomicie wkręcił piłkę z lewej strony i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:2. W drugiej odsłonie Hako wzięło sprawy w swoje ręce - zdobyło dwa gole i kontrolowało mecz. Dzięki zwycięstwu gracze Hako zdobyli swoje pierwsze punkty w sezonie.