Żółte kartki: 2585

Czerwone kartki: 311

Średnia ocena: 4.8888888888889

Pierwsi będą ostatnimi

W tym meczu nie widzieliśmy może wielu akcji bramkowych oraz ogromu sytuacji  strzeleckich. Jednak obie ekipy miały zaskakująco wysoką skuteczność. Akcja pod polem karnym przeważnie kończyła się bramką. Już w pierwszej akcji Treko mogło wyjść na prowadzenie, jednak piłka uderzyła w poprzeczkę. Błąd ten wykorzystali szybko rywale, Mateusz Waluś wyprowadził ZasadęAuto na prowadzenie. To był jego dobry dzień - zdobył obie bramki, to jednak nie wystarczyło do zwycięstwa. Po pierwszej połowie mieliśmy rezultat 1:1. Druga połowa rozpoczęła się zdecydowanie sennej i mniej spektakularnie, niż ta pierwsza. Sytuację nieco zmieniła bramka na 2:1 dla Treko-Laser.  Ekipa Zasady przegrała cały mecz, jednak zachowała wysoką drugą pozycję. Trzeba przyznać, że na górze robi się niezmiernie ciasno, aż cztery zespoły mają taką sama ilość punktów