Miejsce spotkania: Com-Com Zone - ul. Ptaszyckiego 6

Żółte kartki: 1384

Czerwone kartki: 109

Średnia ocena: 3.4

Gorzki smak awansu

W zespole Coca-Coli nastąpiła prawdziwa mobilizacja, na ławce rezerwowych znalazło się wielu zawodników, którzy chcieli razem z pierwszym zespołem świętować zasłużony awans. Jednak najwidoczniej zawodnicy mając już w kieszeni awans wyszli zbyt rozluźnieni. Początek jakby niemrawy jednakz z czasem naprawdę zrobiło się super widowisko. Był to zdecydowanie mecz  walki (przynajmniej pierwsza połowa bardzo wyrównana). Narpierw szybkie prowadzenie Coca-Colo, natomiast pierwsza połowa kończyła się już prowadzeniem 3:2 Colorexu. Przy stanie 2:2 idealną sytuację miała Coca-Cola, lecz  jakimś cudem zdążył obrońca gości. Mecz zdecydowanie na styku, raz jedna, a raz druga ekipa prowadzi grę. Jednak w drugiej połowie gole strzelali już tylko gracze Colorexu. Ambitną postawą pokazali swoją wysoką pozycję w tej lidze. Coca-Cola natomiast zaraz po meczu wpadła w szaleńczą radość, nie przeszkodziła im w tym nawet ta dość dotkliwa porażka.