Miejsce spotkania: Com-Com Zone - ul. Ptaszyckiego 6

Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

ULMA MISTRZ!

Trzeba przyznać,że gracze Ulmy nie najlepiej zaczęli to najważniejsze w tym sezonie dla siebie spotkanie. Po trzynastu minutach po bramkach Szymona Łucki i Huberta Maniaka to drużyna z Miechowa była na dwubramkowym prowadzeniu. W dziewiętnastej minucie sędzia dyktuje karnego dla graczy Ulmy. Do karnego podszedł bramkarz Radosław Targosz pewnie zamieniając go na bramkę kontaktową dla swojej drużyny. Mogłoby się wydawać że drużyna z Miechowa na przerwę zejdzie z jednobramkowym prowadzenie – nic bardziej mylnego. Gracze Ulmy w dwudziestej minucie wyrównali stan rywalizacji i w drugiej połowie mecz zaczął się „od początku”. W drugiej połowie bramkę udało się zdobyć tylko i wyłącznie drużynie Ulmy, mimo że drużyna CKIS Miechów szczególnie w końcówce spotkania miała mnóstwo sytuacji – brakowało im jednak szczęścia albo też na ich drodze stawał niezawodny w tym meczu bramkarz Ulmy Radosław Targosz. Ostateczny wynik spotkania to 3:2 dla Ulmy, dzięki czemu drużyna ta zapewnia sobie mistrzostwo ligi!