Miejsce spotkania: Com-Com Zone - ul. Ptaszyckiego 6

Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

„Dzień dobry, Extraklaso!”

Mecz wyjątkowo emocjonujący. Obie drużyny w największym skupieniu podeszły do spotkania, co zaowocowało dużą ilością bramek, przemyślanymi, kreatywnymi akcjami i wspaniałymi interwencjami bramkarza drużyny NC+. Na pierwszą bramkę czekaliśmy  tylko minutę. Na prowadzenie wyszła drużyna Korporatów. W trzeciej minucie było już 1-1. Inicjatywę w meczu przejęła drużyna NC+ , która po piętnastu minutach gry prowadziła już 3-1. Korporaci próbowali swoich sił strzałami z dystansu, jednak bramkarz NC+ świetnie bronił wszystkie piłki, lecące w jego kierunku. Na minutę przed końcem pierwszej połowy Korporaci zdobyli bramkę kontaktową. Druga połowa była wymianą ciosów. Jeśli bramkę zdobywała jedna drużyna, druga szybko odpowiadała. Mecz nabrał przyspieszonego tempa. Po trzydziestu ośmiu minutach obie drużyny miały na swoim koncie po sześć trafień. W ostatniej minucie szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili Korporaci, strzelając siódmą bramkę. W ten sposób przypieczętowali awans do Extraklasy Biznes Ligi.