Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Mecze: 10394

Żółte kartki: 4423

Czerwone kartki: 399

Ekspresowy gol

Widowisko zaczęło się bardzo obiecująco, gdyż pierwszego gola ujrzeliśmy już w dziesiątej sekundzie spotkania. W siódmej minucie było już 2:0 za sprawą Waligóry. Gol kontaktowy padł dość szczęśliwie, po rykoszecie. Niestety cały mecz oglądało sie dosyc cieżko, długie minuty spotkania praktycznie nic się nie działo. Zawodnicy piłkę rozgrywali głównie w środkowej części boiska, za bardzo nie kwapiąć się do ofensywnych ataków. W 31. minucie padła bramka samobójcza i zespół Getinge chyba zasłużenie wyszedł na jednobramkowe prowadzenie 3:2. W kolejnych minutach znać dała o sobie opieszałość obrony IBM i łatwy gol na 4:2. Niedługo potem równie łatwo gola zdobył Skotniczny i było już praktycznie po meczu. Ostatnia minuta przyniosła honorowa bramkę dla IBM, jednak byli oni w tym meczu zdecydowanie słabsi od rywala.