Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 1384

Czerwone kartki: 109

Średnia ocena: 3.4

Zwycięski iCar

Zespołem, który na początku meczu wydawał się prowadzić grę była Nokia, która też otworzyła wynik tego spotkania w siódmej minucie. Na przeręe jednak to gracze iCar schodzili z przewagą 2:1. Po wznowieniu gry, głodni zwycięstwa gracze Nokii zepchnęli zespół iCara do defensywy, jednak nawet wtedy szczęście sprzyjało taksówkarzom, którzy powiększyli swoją przewagę do dwóch trafień. Zespół Nokii nie miał już nic do stracenia, stąd też podejmował spore ryzyko w celu zdobycia kontaktowej bramki. W trzydziestej siódmej minucie udało się zdobyć bramkę kontaktową, lecz po fantastycznej kombinacyjnej akcji znów dwubramkowe prowadzenie odzyskał iCar. Warto podkreślić, że obie drużyny grały z pomysłem wymieniając dużą liczbę podań. Gracze Nokii często dogrywali długie piłki do boku, drużyna iCara natomiast skupiła się na oddawaniu uderzeń z dystansu, które niejednokrotnie w tym meczu znajdowały drogę do siatki rywala.