Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Żółte kartki: 1384

Czerwone kartki: 109

Średnia ocena: 3.4

Wygrali w drugiej połowie

Mecz był bardzo wyrównany. Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobył zespół JR Holding w 10' minucie meczu, lecz zawodnicy NC+ nie pozwolili rywalowi powiększyć przewagę i pięć minut później po strzale z trudnej pozycji padła bramka wyrównująca dla graczy w niebieskich strojach. Już minutę później NC+ wyszło na jednobramkowe prowadzenie, kiedy po zamieszaniu na połowie rywala, piłkę tuż przy słupku bramki rywali zmieścił Paweł Warmuz. Przed przerwą graczom JR Holding udało się jeszcze doprowadzić do wyrównania, ale po zmianie stron padały już tylko bramki dla NC+. Po bramce na 2:3 dla NC+, inicjatywę przejął JR Holding, który miał sporo sytuacji, aby doprowadzić do wyrównania. Sprawę kompletu punktów dla NC+ rozstrzygnął w 37' minucie Łukasz Koniarczyk popisując się precyzyjnym strzałem tuż obok słupka bramki rywala. Ostatecznie NC+ odniosło zasłużone zwycięstwo.