Mecze: 640

Żółte kartki: 260

Czerwone kartki: 34

Średnia ocena: 4.25

Od pierwszych minut spotkania do ataku ruszyła drużyna stworzona po fuzji PKP Cargo i wracającej do rozgrywek Biznes Ligi – TEB Edukacji. Początkowo dobrze spisywał się bramkarz s4e, jednak w 5-tej minucie musiał skapitulować po trójkowej akcji rywala. Po chwili było już 2:0, kiedy to zawodnicy s4e pogubili się nieco przy rzucie wolnym dla przeciwnika, a Grzegorz Bizoń skierował piłkę do bramki bezpośrednim uderzeniem. W kolejnych minutach mecz stał się bardziej wyrównany. Najpierw s4e zdobyło bramkę kontaktową po błędzie rywala podczas wyprowadzania piłki, a po chwili doprowadziło do wyrównania. Był to bardzo dobry fragment ekipy w czarnych koszulkach, jednak do przerwy nie udało się im już zmienić wyniku. Drugą odsłonę znów dużo lepiej zaczęła drużyna PKP Cargo/TEB Edukacja, ale początkowo mieli problem z przełamaniem bardzo gęsto ustawionej w swoim polu karnym defensywy rywala. Dopiero Dariusz Mielec bardzo ładnym uderzeniem w ,,okienko’’ z pod linii bocznej dał swojej drużynie prowadzenie. Po chwili było już 2:4, kiedy ten sam zawodnik dośrodkował, a Jakub Sieprawski wykończył uderzeniem z głowy. 4 minuty przed zakończeniem spotkania zawodnicy występujący w pomarańczowych koszulkach zwiększyli swoją przewagę do trzech bramek i było praktycznie pewne, że 3 punkty zabiorą do domu. Drużynę s4e było jeszcze stać na jeden zryw i zdobycie bramki, ale ostateczny głos i tak należał do przeciwnika, który ustalił wynik spotkania na 3:6. Drużyna PKP Cargo/TEB Edukacja zasłużenie wygrała spotkania w dużej mierze dzięki solidnej grzej przez całe spotkanie. Ekipa s4e miała bardzo dobre fragmenty, w których potrafiła zepchnął rywala do defensywy, ale tym razem nie wystarczyło to do osiągnięcia korzystnego wyniku.