Czerwone kartki: 314

Mecze: 10394

Żółte kartki: 4423

Czerwone kartki: 399

Od pierwszych minut spotkania grę prowadzili zawodnicy PKP Cargo/TEB Edukacja. Rigor Mortis znając klasę rywala postanowiło ustawić się bezpiecznie na własnej połowie i czekać na dogodne sytuacje do kontrataku. Dosyć szybko na prowadzenie wyszli gracze w pomarańczowych koszulkach po dobrze rozegranym rzucie wolnym. Chwilę potem żółtą kartką został ukarany Kołton i zawodnicy Rigor Mortis mieli idealną okazję, żeby mocniej zaatakować, ale w ich poczynaniach ewidentnie brakowało dyscypliny. Grające już w komplecie PKP Cargo/TEB Edukacja podwyższyło na 2:0 i miało grę całkowicie pod kontrolą. Do przerwy udało im się jeszcze raz trafić do siatki rywala, a w drugiej odsłonie z gola cieszyli się aż pięciokrotnie, a w formacji ofensywnej na pochwałę zasługiwała postawa Marcina Kołtona, który po ciężkim początku spotkania przełamał się i to z przytupem. Rigor Mortis stać było na jedną bramkę po szybkiej kontrze. Różnica klas jednak była bardzo widoczna i w konsekwencji PKP Cargo/TEB Edukacja zasłużenie wygrało w stosunku 8:1.