Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Nie ma mocnych na Elite

Od samego początku gracze Elita-Bud zasypywali bramkarza MPO strzałami z dystansu. Drużyną, która od pierwszej do ostatniej minuty miała na boisku przewagę również była Elita-Bud, choć nie była to przewaga przytłaczająca, a zespół MPO również kreował sobie sytuacje do zdobycia bramki. Na przerwę MPO schodziło z dwubramkową stratą, którą miało nadzieje odrobić w drugiej połowie. Na dwanaście minut przed końcem graczom w niebieskich strojach udało się strzelić nawet bramkę kontaktową na 4-3, ale jak się później okazało było to ostatnie ich słowo w tym meczu i bramki padały już tylko dla zespołu Elita-Bud. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:3 przynosząc zespołowi Elity kolejny, zasłużony komplet punktów.