Mecze: 6965

Żółte kartki: 3597

Czerwone kartki: 249

Średnia ocena: 4.3333333333333

Od spotkania na szczycie ligi III D rozpoczął się środowy wieczór z Biznes Ligą. Lepszy początek zanotowała ekipa Profix, która lepiej grała piłką, stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji, z których dwie udało się zamienić na bramki. Zawodnicy TeleTech mieli problem z wyprowadzeniem piłki poza własną połowę, co pokazywało, że gra tego dnia niezbyt im się kleiła. Profix zdobył trzecią bramkę po kolejnym mocnym i precyzyjnym uderzeniu Pluty. Po tym zdarzeniu zawodnicy tej drużyny ewidentnie zaczęli odpuszczać. Pierwszą tego oznaką była bramka na 1:3, przy której gracze w białych koszulkach atakowali trójką na tylko jednego obrońcę. Drugą odsłonę znów lepiej rozpoczęli zawodnicy ekipy przewodzącej w tabeli, jednakże w tym fragmencie bardzo dobrze prezentował się bramkarz TeleTech. Jego koledzy postanowili przystosować się do niego poziomem i znacznie poprawili grę w ofensywie, czego dowodem była bramka kontaktowa. Chwilę potem piłkarze w białych koszulkach wyrównali, a w drużynie przeciwnej pojawiła się nerwówka. Minutę później okazało się, że właśnie takiego bodźca Profix potrzebował. Zawodnicy tej ekipy zwarli szyki i ponownie wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca spotkania. TeleTech musiał się bardziej otworzyć, na czym skorzystali rywale, którzy dwukrotnie skutecznie skontrowali. Vice-lider odpowiedział golem w ostatniej minucie, ale z wyniku cieszyć się mogli tylko gracze Profix, którzy po tym zwycięstwie mają już 6 punktów przewagi nad niżej notowanym rywalem.