Żółte kartki: 3599

Czerwone kartki: 249

Średnia ocena: 4.3333333333333

Lider znów nie zawiódł

Decathlon rozpoczął jak zwykle od mocnego uderzenia w postaci ładnej drużynowej akcji, która przyniosła im prowadzenie. Jednak kilka minut później już było po 1:1. Extend zdobył bramkę po pięknym strzale z rzutu wolnego. Decathlon musiał od tej pory dużo mocniej zaatakować rywali, jeśli chciał wygrać to spotkanie. Łatwo na murawie nie miał, gdyż defensywa rywali miała swój bardzo dobry dzień. W pierwszej połowie nie widzieliśmy więcej bramek. Natomiast już początek drugiej odsłony dał kibicom niespodziewane emocje. Stawiany przed meczem w roli przegranego zespół Extend zdobył po kombinacyjnej akcji drugiego gola. Jednak to Decathlon miał swojego bohatera - Piotra Miłka, który zdobył wszystkie bramki dla swoich kolegów w naprawdę trudnym meczu.