Mecze: 9742

Żółte kartki: 4274

Czerwone kartki: 382

Mecz jednego aktora

W ostatnim spotkaniu na obiekcie Dekerta starły się dwie bardzo solidne drużyny. Ekipa HLD zaczęła spotkanie od mocnego uderzenia i prowadziła już po 2 minutach gry. Kolejne minuty to ostra walka w środku pola i sporo niedokładnych strzałów. Pod koniec połowy goście dorzucili kolejnego gola i można by się było wydawać że mecz potoczy się po ich myśli – nic bardziej mylnego. Widzą że zawodnicy z pola nie radzą sobie z akcjami ofensywnymi sprawy w swoje ręce wziął bramkarz Elita-Bud. W przeciągu minuty dwa razy pokonał bramkarza gości mocnymi strzałami zza połowy boiska i doprowadził do wyrównania. Po przerwie załamani takim obrotem sprawy zawodnicy HLD nie potrafili już pokonać bramkarza Elity chociaż mieli ku temu kilka dobrych okazji. Natomiast gospodarze uskrzydleni pięknymi golami Oleksanda Bozhoka dołożyli jeszcze dwa trafienia pewnie wygrywając spotkanie 4-2. Wielkie gratulacje dla Bramkarza oraz reszty zawodników za niezapomniane widowisko jakie nam zafundowali.